skhtma1.jpg

برگزاری جلسه هم اندیشی و بازدید از مرکز فنی و حرفه ای شهرستان سبزوار

 

در راستای تفاهم نامه مابین دانشگاه فناوری های نوین سبزوار و مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان سبزوار و همچنین فراخوان بازدید همگانی از این مرکز، جمعی از مدیران و اعضاء هیأت علمی دانشگاه از مرکز فنی و حرفه ای شهرستان سبزوار بازدید نمودند.

 

طی این بازدید مهندس شاکری مدیر آموزش مرکز فنی و حرفه ای سبزوار به معرفی و نحوه زمانبندی و سایر شرایط برگزاری دوره ها پرداخته و اعلام نمودند: مراکز فنی و حرفه ای در صورت وجود متقاضی می توانند تقریباً تمامی دوره های مورد نیاز در صنعت و جامعه را برای هنر آموزان خود ارائه دهند.

 

ایشان همچنین اعلام نمودند: مرکز فنی و حرفه ای تمایل زیادی به جذب دانشجویان و اساتید به عنوان هنر آموز دارد تا آموزش های ارائه شده بیشتر و بهتر در اختیار صنعت و جامعه قرار گیرد.

 

مدیران گروه دانشگاه نیز در این جلسه در خصوص دوره های مورد نیاز دانشجویان بر اساس سرفصل دروس توضیحاتی ارائه دادند و راه های تشویق دانشجویان به شرکت در این دوره ها را بررسی نمودند.

 

در این جلسه مقرر شد دوره های آموزش حرفه ای رباتیک، نقشه کشی، نرم افزار 3d max و برخی دوره های دیگر در محل دانشگاه و ویژه دانشجویان دانشگاه فناوری های نوین سبزوار برگزار گردد.

 

پس از این جلسه اعضاء هیأت علمی از فضاهای آموزشی مرکز فنی و حرفه ای بازدید نمودند.

 

همچنین مقرر گردید دانشجویان تشویق شوند تا دروس کارآموزی و پروژه خود را در محل مرکز فنی و حرفه ای طی نمایند.

 

 

 

 

 

 

روابط عمومی دانشگاه

 

 

 

 

   آدرس: کمربندی سبزوار، تقاطع جاده بردسکن     کدپستی:     9615918339       صندوق پستی: 679   

     تلفن :  44200980 - 051    فکس : 44200981 - 051          فکس مستقیم : 44200886 - 051

   پست الکترونیکی: university.new.tech@gmail.com            

تمامی حقوق متعلق به دانشگاه فناوری های نوین سبزوار می باشد.