skhtma1.jpg

انتصاب دکتر عبدالرضا باقری به عنوان قائم مقام وزیر علوم

 

با حکم دکتر غلامی وزیر علوم، دکتر عبدالرضا باقری به عنوان قائم مقام وزیر علوم منصوب گردیدند.

متن کامل حکم انتصاب به شرح زیر است:

 

با عنایت به مراتب تعهد،تخصص، شایستگی و سوابق ارزشمند جنابعالی در زمینه آموزش عالی، به موجب این حکم با حفظ سمت به عنوان قائم مقام اینجانب منصوب می شوید. در انجام این حکم موارد زیر مورد انتظار است:

پیگیری اجرایی شدن برنامه های ارائه شده به مجلس شورای اسلامی؛

پیگیری امور مربوط به سیاست گذاری، نظارت و هدایت امور در ستاد، دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی،پژوهشی و فناوری و واحدهای تابعه؛

ساماندهی فعالیت های مربوط به تقسیم کار و تعیین وظایف در حدود اختیارات واحدها؛

انجام اقدامات لازم به منظور ایجاد انسجام و هماهنگی هرچه بیشتر بین کلیه واحدهای ستادی اعم از معاونت ها، مراکز وسایر واحدها؛

بدیهی است کلیه معاونان، روسای مراکز،سازمان های تابعه، دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی، پژوهشی و فناوری و سایر مدیران همکاری لازم را در هر سطحی ارائه خواهند کرد. امید است با استعانت از خداوند متعال و اتخاذ رویکرد توام با عقلانیت و اعتدال و با رعایت منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید در انجام وظایف محوله موفق باشید.

 

 

 

دکتر عبدالرضا باقری متولد سال 1337 در شهر یزد است. وی استاد پایه 31 دانشگاه فردوسی مشهد می باشد و تاکنون راهنمایی بیش از 50 پایان نامه کارشناسی ارشد و دکتری را بر عهده داشته است.همچنین ایشان مسئولیت های اجرایی متعددی را از جمله ریاست دانشگاه فردوسی مشهد(از سال 1377 تا سال 1384)، عضویت در شورای علوم و آموزش عالی، هیات امنای دانشگاه ها و مراکز تحقیقاتی کشور را بر عهده داشته و در دولت یازدهم نیز به عنوان قائم مقام معاون وزیر و رییس سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج و نیز مشاور وزیر و رییس مرکز هیات امنا و هیات ممیزه مرکزی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری خدمت کرده است.

 

 

 

 

 

 

   آدرس: کمربندی سبزوار، تقاطع جاده بردسکن     کدپستی:     9615918339       صندوق پستی: 679   

     تلفن :  44200980 - 051    فکس : 44200981 - 051          فکس مستقیم : 44200886 - 051

   پست الکترونیکی: university.new.tech@gmail.com            

تمامی حقوق متعلق به دانشگاه فناوری های نوین سبزوار می باشد.