skhtma1.jpg

فعالیت های فرهنگی، اجتماعی و سیاسی از مهمترین مولفه های زندگی دانشجویی هستند.

 

 

نشست نمایندگان تشکل ها، اعضاء انجمن های علمی و کانون های فرهنگی با معاونت سیاسی استاندار خراسان رضوی برگزار گردید.

 

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، در این نشست که صبح امروز در محل سالن اجتماعات دانشگاه برگزار شد دکتر امیر احمدی رئیس دانشگاه با ابراز خرسندی از حضور معاونت محترم استاندار در دانشگاه فناوری های نوین سبزوار بیان داشتند: مهمترین اولویت کشور در حال حاضر نگاه ویژه به پژوهش در عرصه داشگاه هاست.

 

دکتر امیراحمدی با اشاره به فعالیت های شگرف انجام گرفته در دانشگاه فناوری های نوین سبزوار در پنج سال فعالیت خود افزودند: تحول و ارتقاء دانشگاه ها از نسل اول و دوم به نسل سوم با کلام به دست نیامده و باید اقدامات عملی برای کارآفرینی و اشتغال زایی برای دانشجویان صورت گیرد که دانشگاه فناوری های نوین سبزوار توانسته است با فعالیت های مختلف پژوهشی خود، وجود اعضاء هیأت علمی کارآفرین و مجموعه مرکز توسعه و فناوری دانشگاه قدم های خوبی در این جهت بردارد.

 

رئیس دانشگاه فعالیت های فرهنگی، اجتماعی و سیاسی را از مهمترین مولفه های زندگی دانشجویی دانستند و بیان داشتند: خوشبختانه اغلب برنامه هایی که در دانشگاه با کمک انجمن های علمی برگزار می شود موفقیت آمیز است و شتاب و توسعه آنها مستلزم حمایت همه جانبه ایست که مسئولین بایستی در این راه به انجام برسانند.

 

دکتر امیراحمدی در ادامه سخنان خود به مشکلات پیش روی انجمن های علمی دانشگاه اشاره نمود و اظهار داشت: مسئولان دانشگاه فناوری های نوین سبزوار تلاش خود را برای رفع این مشکلات انجام می دهند.

 

در پایان نیز دبیران و اعضاء انجمن های علمی و کانون های فرهنگی دانشگاه به بیان دیدگاه ها و نظرات خود در حضور معاونت سیاسی استاندار خراسان رضوی پرداختند.

 

 

 

                        

 

 

 

 

 

 

 

   آدرس: کمربندی سبزوار، تقاطع جاده بردسکن     کدپستی:     9615918339       صندوق پستی: 679   

     تلفن :  44200980 - 051    فکس : 44200981 - 051          فکس مستقیم : 44200886 - 051

   پست الکترونیکی: university.new.tech@gmail.com            

تمامی حقوق متعلق به دانشگاه فناوری های نوین سبزوار می باشد.