skhtma1.jpg

توسعه ورزش می‌تواند آموزش و دانش، بهداشت و سلامت و استاندارد های زندگی دانشجویی را ارتقا بخشد.

 

هفته تربیت بدنی با شعار "دانشجو، مهر تندرستی" و با اجرای بیش از 9 برنامه و با مشارکت حداکثری دانشجویان، کارکنان و اعضاء هیأت علمی به پایان رسید.

 

به گزارش روابط عمومی، معاون دانشجویی، فرهنگی و اجتماعی دانشگاه با اعلام این خبر افزودند: حضور چشمگیر دانشجویان در برنامه ها و مسابقات هفته تربیت بدنی امسال پیام آور توجه بیش از پیش به امر ورزش است.

 

توصیه‌ای که با تکیه به آیه شریفه «ان ربک هو القوی العزیز» ما را به سوی قدرت و پیروزی راستین سوق می‌دهد.

 

آقای قدرتی ابراز داشتند: در عصر حاضر سه مولفه آموزش و دانش، بهداشت و سلامت و استاندارد های زندگی دانشجویی ملاک و معیار توسعه انسانی و پیشرفت هر کشوری است و تحقیقات نشان داده است که توسعه ورزش می‌تواند موجب ارتقا وتوسعه هر سه مولفه شود.

 

ایشان همچنین با اشاره به همزمانی این هفته با هفته سلامت روان نیز بیان داشتند : این همزمانی فرصت بسیار خوبی برای بازخوانی و توجه همزمان به سلامت روح و جسم است.

 

معاون دانشجویی، فرهنگی و اجتماعی با قدردانی از حمایت ریاست دانشگاه در موافقت با ایجاد سالن تندرستی بیان داشتند: خوشبختانه با تامین اعتبار ایجاد سالن مذکور با اعتبار 350/000/000 ریال عملیات عمرانی آن توسط حوزه معاونت توسعه و مدیریت منابع آغاز گزدیده است.

 

ایشان با اشاره به اجرای برنامه های متعدد در هفته تربیت بدنی افزودند: آغاز این هفته با توجه به تاکیدات سازمان امور دانشجویان در گسترش فرهنگ ورزش همگانی با پیاده روی در مسیر سلامت آغاز گردید و با برگزاری مسابقات متعدد ادامه یافت.

 

آقای قدرتی با اشاره به اینکه پایان بخش این هفته حضور بیش از 120 نفر از کارکنان، اعضاء هیأت علمی و داتنشجویان در جمع بهترین باستانی کاران شهرستان سبزوار بود بیان داشتند: حضور در جمعی که علاوه بر ورزش، آرمان جوانمردی و پهلوانی را به اذهان یادآور می شود، ویژگی های معنوی و متفاوتی را به دانشجویان ورزشکار دانشگاه می بخشد.

 

معاون دانشجویی و فرهنگی با تقدیر از رابطین فرهنگی و ورزشی دانشگاه ابراز داشتند: معاونت دانشجویی، فرهنگی و اجتماعی دانشگاه با تداوم اجرای برنامه‌های راهبردی خود سعی در این دارد که ورزش دانشجویی را در همه ابعاد فرهنگی، همگانی و قهرمانی توسعه دهد  و در این امر دانشجویان بیشترین نقش را دارند و با حضور خود می توانند در گسترش برنامه ها نقشی تاثیرگذار ایفا نمایند.

 

 

               

 

 

 

 

   آدرس: کمربندی سبزوار، تقاطع جاده بردسکن     کدپستی:     9615918339       صندوق پستی: 679   

     تلفن :  44200980 - 051    فکس : 44200981 - 051          فکس مستقیم : 44200886 - 051

   پست الکترونیکی: university.new.tech@gmail.com            

تمامی حقوق متعلق به دانشگاه فناوری های نوین سبزوار می باشد.