skhtma1.jpg

ورزش رکنی مهم و اساسی در زندگی دانشجویی تلقی می شود.

 

به مناسبت آغاز هفته تربیت بدنی و روز ملی ورزش، جمعه مورخ 96/7/28 همایش پیاده روی در مسیر سلامت برگزار گردید.

 

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، معاونت دانشجویی و فرهنگی با اعلام این خبر بیان داشتند: با هدف ایجاد شور و نشاط در بین دانشجویان دانشگاه و در آغاز هفته تربیت بدنی، ششمین همایش بزرگ پیاده روی کارکنان و دانشجویان دانشگاه برگزار شد.

 

آقای قدرتی با بیان اینکه ورزش به ‌عنوان یک ضرورت و نیاز در زندگی همه افراد به‌ صورت عام و نیز به ‌عنوان یک رکن اساسی و حیاتی برای دانشجویان تلقی می شود گستردگی آن را متضمن فعالیت در تمامی عرصه های علمی، فرهنگی و پژوهشی عنوان نمودند.

 

معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه با متنوع خواندن برنامه ها و مسابقات ورزشی تدوین شده در هفته تربیت بدنی یادآور شدند:  ورزش دارای کارکرد های چندگانه است و بایستی دانشجویان در برنامه های مختلف ورزشی و فرهنگی مشارکتی چشمگیر داشته باشند.

 

معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه از حضور دانشجویان و کارکنان در این همایش قدردانی نموده و ابراز امیدواری نمودند در آینده نزدیک فعالیت های ورزشی در بین دانشجویان فراگیر شده و با توجه به تاکیدات ورزات علوم، تحقیقات و فناوری این موضع به طور ویژه در حوزه ورزش همگانی به انجام برسد.

 

 گفتنی است در پایان این همایش دانشجویان دانشجویان در ضیافت صبحانه شرکت کردند و به شرکت کنتدگان به قید قرعه جوایزی اهدا شد.

 

 

 

 

 

   آدرس: کمربندی سبزوار، تقاطع جاده بردسکن     کدپستی:     9615918339       صندوق پستی: 679   

     تلفن :  44200980 - 051    فکس : 44200981 - 051          فکس مستقیم : 44200886 - 051

   پست الکترونیکی: university.new.tech@gmail.com            

تمامی حقوق متعلق به دانشگاه فناوری های نوین سبزوار می باشد.