skhtma1.jpg

تعامل مناسب با دانشجویان سبب آسایش ، آرامش و تحصیل دانشجویان در محیط خوابگاه خواهد شد.

 

نشست هم اندیشی معاونت دانشجویی و فرهنگی با سرپرستان اداره امور خوابگاه ها صبح امروز برگزار گردید.

 

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، در ابتدای این نشست معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه از عظم جدی این معاونت جهت بهبود رویکرد اداره خوابگاه ها در ترم جاری خبر دادند.

 

در ادامه آقای قدرتی، ضمن تشکر از عملکرد سرپرستان امور خوابگاه ها در سال تحصیلی گذشته بیان داشتند: بی شک سرپرستان خوابگاه ها در تعامل مستقیم با دانشجویان بوده و از این حیث وظیفه خطیری بر دوش دارند.

 

ایشان با اشاره به اینکه  تعامل مناسب با دانشجویان سبب خواهد شد خوابگاه به محلی امن جهت آسایش و آرامش و تحصیل  دانشجویان بدل شود، افزودند: قطعاً با این همدلی و همراهی گامی بلند در جهت تعالی دانشگاه برداشته خواهد شد که بی شک تعالی دانشگاه تعالی خود ما را نیز در بر خواهد داشت.

 

معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه با اعلام رضایت از وضعیت  خدمات رسانی در خوابگاه ها به برخورد صحیح و مناسب با دانشجویان و انتقال مشکلات و نیازهای آنها از طرف سرپرستان اداره خوابگاه ها به مسئولین دانشگاه تاکید کردند.

 

در پایان این نشست کارکنان معاونت دانشجویی و فرهنگی و سرپرستان اداره خوابگاه ها به بیان مشکلات و مسائل مورد نظر خود پرداختند و بر ارتباط مثمر ثمر سرپرستان خوابگاه های دانشجویی با کارشناسان معاونت دانشجویی تاکید شد.

 

 

 

 

 

 

   آدرس: کمربندی سبزوار، تقاطع جاده بردسکن     کدپستی:     9615918339       صندوق پستی: 679   

     تلفن :  44200980 - 051    فکس : 44200981 - 051          فکس مستقیم : 44200886 - 051

   پست الکترونیکی: university.new.tech@gmail.com            

تمامی حقوق متعلق به دانشگاه فناوری های نوین سبزوار می باشد.