skhtma1.jpg

نشست دبیران شورای رفاهی دانشگاه های منطقه 9 کشور در دانشگاه سمنان برگزار گردید.

 

پنجمین نشست دبیران شورای رفاهی دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی منطقه 9 کشور در دانشگاه سمنان، با حضور دکتر محمد کمالی مقدم عضو هیأت علمی و نماینده شورای رفاهی دانشگاه، برگزار گردید.

 

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، در این نشست که نمایندگان دانشگاه های منطقه 9 کشور حضور داشتند، دکتر عباس هنر بخش رئوف رئیس دانشگاه سمنان ضمن عرض خیر مقدم به شرکت کنندگان و تبریک اعیاد قربان و غدیر و دهه امامت و ولایت اظهار امیدواری نموده و بیان داشتند : امیدواریم با برگزاری این جلسات شرایط بهتری در زمینه رفاهی همکاران دانشگاهی فراهم گردد.

 

 دکتر عباس هنر بخش رئوف با اشاره به اینکه در این جلسات برای ارتقاء کمی و کیفی خدمات رفاهی به دانشگاهیان تلاش و برنامه ریزی می شود تاکید نمودند : پیشنهاداتی که در بخش امور رفاهی از سوی شرکت کنندگان در این نشست مطرح می شود باید قابل دسترس و انجام آن امکانپذیر باشد و براساس شرایط موجود برنامه ریزی شود.

 

شایان ذکر است محور پنجمین نشست دبیران شورای رفاهی دانشگاه های منطقه 9 کشور تقویت ارائه خدمات بیمه تکمیلی و مراکز رفاهی بوده است که حاضرین در جلسه ضمن ارائه گزارشی از اقدامات انجام شده درباره این دو محور پیشنهادات خود را نیز مطرح نمودند.

 

 

 

 

 

 

 

 

   آدرس: کمربندی سبزوار، تقاطع جاده بردسکن     کدپستی:     9615918339       صندوق پستی: 679   

     تلفن :  44200980 - 051    فکس : 44200981 - 051          فکس مستقیم : 44200886 - 051

   پست الکترونیکی: university.new.tech@gmail.com            

تمامی حقوق متعلق به دانشگاه فناوری های نوین سبزوار می باشد.