skhtma1.jpg

اعضاء هیات رئیسه دانشگاه با معاونت استاندار و فرماندار ویژه سبزوار دیدار نمودند.

 

اعضاء هیات رئیسه دانشگاه با معاونت استاندار و فرماندار ویژه سبزوار دیدار نمودند.

 

به گزارش روابط عمومی، فرماندار شهرستان سبزوار در این دیدار به نقش و جایگاه بلند علم و دانش‌اندوزی اشاره نموده و گفتند: جایگاه علم و دانش و نیز ارتقاء بینش علمی در سند چشم‌انداز 20ساله کشور به تفصیل مورد تاکید و توجه قرار گرفته که باید بر اساس آن اقدامات و برنامه‌ریزی‌های بعدی به انجام برسد.

 

 

مهندس برادران بر حفظ حرمت و جایگاه اساتید علمی در رشته‌های مختلف تاکید نموده و افزودند: باید تمام امکانات و زیرساخت ‌های لازم برای شکوفایی دانشگاه فناوری های نوین سبزوار که در جهت رفع نیازهای منطقه با تربیت نیروی متخصص در رشته‌های مختلف علمی و تحقیقاتی به فعالیت پرداخته است، فراهم شود تا  این دانشگاه بتوانند با خاطری آسوده به ارائه خدمت بپردازند.

 

ایشان با بیان اینکه دانشگاه‌ فناوری های نوین سبزوار از ظرفیت ‌های بسیار خوبی برخوردار است گفتند: مسئولان ذیربط در این زمینه بایستی با بکارگیری تمامی توان خود در شهرستان به این دانشگاه کمک هم جانبه داشته باشند و لازم است از پتانسیل‌ هایی که در وزارت علوم و سطح ملی برای دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی در نظر گرفته شده است برای ارائه خدمات بهتر و بیشتر به اساتید، دانشجویان و... استفاده شود.

 

مهندس برادران، شهرستان سبزوار را به معنی واقعی کلمه، یکی از دانشگاهی‌ترین شهرستان های استان خراسان رضوی دانستند و یادآور شدند: دانشجویان نیز به عنوان طالبان علم و دانش باید از جایگاه خاصی برخوردار باشند و جایگاه آنان بایستی به عنوان خدمتگزاران آینده ایران اسلامی گرامی داشته شود.

 

مقام عالی دولت در شهرستان اظهار داشتند: امیدوارم آنچه شایسته جامعه دانشگاهی شهرستان سبزوار است را در دانشگاه ها ایجاد نماییم و این مهم با تلاش همه جانبه محقق خواهد شد.

 

در این جلسه ریاست دانشگاه با قدردانی از حمایت های معاونت استاندار و فرماندار شهرستان سبزوار، به ایشان به عنوان نماینده عالی دولت در شهرستان، هفته دولت را که یادآور یاد و خاطره شهیدان باهنر و رجایی است تبریک گفتند و ابراز امیدواری نمودند دانشگاه فناوری های نوین سبزوار در سال تحصیلی جدید بتواند اقدامات چشمگیری در جهت رفع مشکلات و دغدغه های علمی، پژوهشی و فرهنگی منطقه که از مهمترین خواسته های دولت تدبیر و امید بوده است گام بردارد.

 

دکتر امیراحمدی ضمن ارائه گزارش کوتاهی از فعالیت‌های انجام شده در این دانشگاه از ابتدای تأسیس تاکنون اظهار داشتند: با توجه به اینکه این دانشگاه هنوز در مرحله نوجوانی است لذا نیازمند توجه و رسیدگی بیشتر به آن هستیم.

 

ایشان با بیان اینکه یکی از مسیرهای پیشرفت و توسعه کشور توسعه آموزش عالی است افزودند: برای ارتقای ظرفیت ‌های علمی، فرهنگی و پژوهشی این دانشگاه نیازمند حمایت‌های بیشتر فرماندار و مسئولین شهرستان  هستیم و در این راه از نقطه نظرات، دیدگاه‌ها و پیشنهادات ارزنده مسئولین شهرستان استقبال می نماییم.

 

 

 

 

 

   آدرس: کمربندی سبزوار، تقاطع جاده بردسکن     کدپستی:     9615918339       صندوق پستی: 679   

     تلفن :  44200980 - 051    فکس : 44200981 - 051          فکس مستقیم : 44200886 - 051

   پست الکترونیکی: university.new.tech@gmail.com            

تمامی حقوق متعلق به دانشگاه فناوری های نوین سبزوار می باشد.