skhtma.jpg

مهمترین کار اعضاء هیأت علمی باید ایجاد ساختاری نو باشد.

 

در ادامه نشست های صمیمی ریاست دانشگاه با معاونین، مدیران و کارکنان دانشگاه، دکتر امیر احمدی، رئیس دانشگاه با اعضای هیأت علمی گروه های مختلف آموزشی دیدار و گفت و گو کردند.

 

 

به گزارش روابط عمومی در این دیدار که در دفتر ریاست دانشگاه برگزار شد، اعضاء هیأت علمی دانشکده مهندسی، به ارائه گزارشی از عملکرد گروه های این دانشکده به ریاست دانشگاه پرداختند.

همچنین در ادامه برخی مشکلات و مسائل مربوط به رشته های مختلف، مشکلات مربوط به کارگاه های آموزشی، مسائل مربوط به پذیرش دانشجویان و تجهیزات و همچنین امکانات و ارتباط این موارد با مسائل آموزشی مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

 

دراین نشست، ریاست دانشگاه ضمن ابراز خرسندی از اینکه فرصت گفت و گو با اعضاء هیأت علمی دانشگاه توسط معاونت آموزشی و پژوهشی فراهم شده است بیان داشتند: اعضاء هیأت علمی موتور محرکه و بازوی توانمند جهش علمی در دانشگاه ها محسوب می شوند و در خط مقدم علم و پژوهش قرار دارند.

 

دکتر امیراحمدی در بخش دیگری از سخنانشان ضمن بیان اینکه اعضاء هیأت علمی رسالتی خطیر را بر عهده دارند افزودند:  تمامی اعضاء هیأت علمی و به خصوص مدیران گرو ه های آموزشی بایستی تلاش مضاعفی در پیاده سازی قوانین و مقررات آموزشی نموده و با توجه به اهدافی که برای دانشگاه فناوری های نوین سبزوار به عنوان یک دانشگاه دانش بنیان تعریف شده است در گسترش فعالیت های پژوهشی همت بیشتری بگمارند.

 

ایشان با تقدیر از خدمات اعضاء هیأت علمی و با اشاره به حفظ رتبه و جایگاه علمی ایران منطقه در دولت یازدهم که بر اساس اطلاعات مندرج در پایگاه های علمی به دست آمده است بیان داشتند: گسترش فعالیت های دانش بنیان و افزایش تعداد مراکز رشد علم و فناوری در دولت دوازدهم نیز قطعاً دنبال خواهد شد و در این راستا لازم است دانشگاه های نسل سوم جایگاه خود را بیش از پیش پیدا کنند و در این راه اعضاء هیآت علمی با ارتباط مستقیم با جامعه دانشجویی نقشی تاثیرگذار ایفا می کنند.

 

ریاست شورای دانشگاه در ادامه افزوند: در دانشگاه مهمترین کار اعضاء هیأت علمی باید ایجاد ساختاری نو باشد، ساختاری که بهره وری، خلاقیت و نوآوری خاصیت آن بوده و به واسطه آن تغییرات را در دانشگاه نهادینه کرد .

تبادل آراء ، بحث در خصوص مسائل مهم گروه های آموزشی، ارائه ایده و راهکارهایی برای پیشرفت و توسعه هرچه بیشتر دانشگاه و نزدیک شدن به ایده دانشگاه نسل سوم و... از دیگر موارد طرح شده در این نشست صمیمی بود. که مورد توجه ریاست دانشگاه قرار گرفت.

 

 

 

 

 

 

    

 

 

 

 

  آدرس: کمربندی سبزوار، تقاطع جاده بردسکن 

        کدپستی: 9615918339             صندوق پستی: 679                   تلفن :  44200980 - 051          فکس : 44200981 - 051          فکس مستقیم : 44200886 - 051

   پست الکترونیکی: university.new.tech@gmail.com                                                           تمامی حقوق متعلق به دانشگاه فناوری های نوین سبزوار می باشد.