skhtma1.jpg

قابل توجه دانشجویان پذیرفته شده دوره نوبت دوم (شبانه)

 

 

قابل توجه دانشجویان پذیرفته شده دوره نوبت دوم (شبانه) مقطع کارشناسی سال تحصیلی1399

 

ضمن خیر مقدم و تبریک به مناسبت ورود به عرصه جدید علم و دانش، لازم است قبل از اقدام به ثبت نام قطعی، دانشجویان دوره نوبت دوم (شبانه ) نکات ذیل را به دقت مطالعه نمایند.

 

 نکته (۱): دانشجوی پذیرفته شده در نیم سال اول بايد على الحساب مبلغ ۰۰۰ / ۰۰۰/ 11ریال به شکل الکترونیکی پرداخت نمایند . (قابل پرداخت با تمامی کارتهای عضو شبکه شتاب).

 توجه نمایید این مبلغ به صورت على الحساب بوده و باقیمانده شهریه طی اطلاعیه ای که بعد از طریق پورتال دانشجویی به اطلاع خواهد رسید، باید پرداخت گردد.

نکته (۲) : دانشجویان باید پرداخت خود بعد از دریافت شماره دانشجویی را فقط به شکل الکترونیکی و از طریق پورتال دانشجویی به قسمت (حوزه آموزشی ،امور شهریه ، پرداخت الکترونیکی) شهریه مراجعه  شود (قابل پرداخت با تمامی کارتهای عضو شبکه شتاب).

از تمامی پذیرفته شدگان گرامی تقاضا می شود از مراجعه حضوری به امور مالی دانشجویان شهریه پرداز جهت پرداخت شهریه خود، خودداری فرمایند

نکته (۳) : قابل ذکر است در صورتی که دانشجویان پس از ثبت نام الکترونیکی حتی بلافاصله تقاضای انصراف از تحصیل را نمایند ؛ شهریه ثابت و پس از تاریخ حذف و اضافه دروس؛ كل شهریه واریز شده به استناد قانون جزو جریمه انصراف تلقی خواهد شد و قابل برگشت نخواهد بود به دانشجویان تأکید می گردد جهت حذف دروس خود قبل از زمان حذف و اضافه به کارشناس گروه با آموزش دانشکده خود مراجعه نمایند .

نکته (۴) : در صورت تمایل به استفاده از مرخصی یا مهمانی با دریافت فرم از دانشکده پس از تکمیل مشخصات

 

لازم است شهریه ثابت را به ازای هر نیمسال پرداخت نمایند . ضمنا انتخاب واحد به صورت گروهی در نیمسال اول برای تمام دانشجویان جدید الورود از طرف کارشناس گروه با آموزش دانشکده انجام می پذیرد لذا در هنگام درخواست مرخصی یا مهمانی نسبت به حذف دروس خود قبل از زمان حذف و اضافه به کارشناس گروه یا آموزش دانشگاه مراجعه نمایند. در غیر این صورت پس از زمان حذف و اضافه كل شهریه دروس ( ثابت و متغیر) از دانشجو اخذ می گردد .

 

امور مالی دانشجویان شبانه

 

 

اخبار و اطلاعات دانشگاه را تنها از منابع رسمی و مورد تایید دانشگاه دریافت کنید:

 

سایت دانشگاه : Sunt.ir

 

کانال تلگرامی: fanavarihayenovin_uni@

 

 

 

 

 

 

 

   آدرس: کمربندی سبزوار، تقاطع جاده بردسکن     کدپستی:     9615918339       صندوق پستی: 679   

     تلفن :  44200980 - 051    فکس : 44200981 - 051          فکس مستقیم : 44200886 - 051

   پست الکترونیکی: university.new.tech@gmail.com            

تمامی حقوق متعلق به دانشگاه فناوری های نوین سبزوار می باشد.