skhtma1.jpg

تاریخ آزمون های سراسری و ارشد

 

 تاریخ و روزهای جدید برگزاری کنکور کارشناسی و ارشد اعلام شد/ افزایش روزهای برگزاری کنکور

 


⭕️ سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور از اعلام تاریخ های جدید برگزاری دو آزمون کارشناسی ارشد و کنکور سال ۹۹ خبر داد و گفت: تعداد روزهای این آزمون ها به دلیل تامین سلامت داوطلبان افزایش پیدا کرده است.

⭕️ فاطمه زرین آمیزی در گفتگو با ایسنا، با بیان این مطلب اظهار کرد: به منظور مساعدت و همراهی بیشتر با داوطلبان و رعایت کامل دستورالعمل‌های بهداشتی جهت ارتقا ایمنی حوزه‌ها و به تبع آن داوطلبان اقدام به افزایش روزهای برگزاری آزمون ارشد از دو روز به 3 روز (۱۶، ۱۷ و ۱۸ مرداد ۹۹) کرده است.

⭕️ وی در ادامه تصریح کرد: به عبارتی آزمون رشته‌های امتحانی شناور (رشته‌های امتحانی دوم) از عصر روز پنجشنبه ۱۶ مرداد به صبح شنبه ۱۸ مرداد)منتقل شد.

⭕️ سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور تاکید کرد: از داوطلبان آزمون ارشد تقاضا می‌شود با توجه به زمان اعلام شده و هم چنین سایر جزئیات و اطلاعاتی که در اطلاعیه پرینت کارت شرکت در آزمون که در تاریخ ۶ مرداد در سایت اطلاع رسانی این سازمان منتشر می‌شود در جلسه آزمون شرکت کنند.

⭕️ زرین خاطر نشان کرد: همچنین به منظور جلوگیری از تراکم جمعیتی داوطلبان در حوزه‌ها برای کاهش حداکثری انتشار ویروس کرونا، این سازمان در راستای تدابیر اتخاذ شده جهت ارتقا ایمنی حوزه‌ها و به تبع آن داوطلبان، اقدام به افزایش روزهای برگزاری آزمون سراسری از 2 روز به 4 روز کرده است.

⭕️ وی تاکید کرد: بر این اساس از داوطلبان تقاضا می‌شود با توجه به زمان اعلام شده و هم چنین سایر جزئیات و اطلاعاتی که در اطلاعیه پرینت کارت شرکت در آزمون که در تاریخ ۲۰ مرداد در سایت اطلاع‌رسانی این سازمان منتشر می‌شود در جلسه آزمون شرکت کنند.

⭕️ سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: آزمون گروه آزمایشی هنر صبح روز چهارشنبه ۲۹، آزمون گروه‌های آزمایشی علوم ریاضی و فنی و علوم انسانی صبح روز پنج شنبه ۳۰، آزمون تجربی جمعه ۳۱ مرداد و آزمون زبان صبح روز شنبه ۱ شهریور برگزار می شود.

 

 

   آدرس: کمربندی سبزوار، تقاطع جاده بردسکن     کدپستی:     9615918339       صندوق پستی: 679   

     تلفن :  44200980 - 051    فکس : 44200981 - 051          فکس مستقیم : 44200886 - 051

   پست الکترونیکی: university.new.tech@gmail.com            

تمامی حقوق متعلق به دانشگاه فناوری های نوین سبزوار می باشد.