اردوی راهیان نور خواهران
شب شعر عاشورایی
شب شعر
مراسم عزاداری اربعین حسینی

جلسه توجیهی سرپرستان خوابگاه به همراه ریاست دانشگاه

دوشنبه مورخه 94/9/24  به منظور بالا بردن تعامل سرپرستان با دانشجویان جلسه توجیهی سرپرستان خوابگاه های دانشگاه برگزار گردید. در این جلسه که با حضور ریاست محترم دانشگاه و آقای قدرتی مدیر دانشجویی برگزار شد، بعد از تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید، دکتر جلیل وند ضمن عرض خیر مقدم ، سرپرستان خوابگاه را از نیروهای زحمت کش دانشگاه برشمرد و ابراز داشت که وظیفه مهم شما عزیزان نظم و نظام بخشی ویژه به خوابگاه ها است. ایشان با بیان اینکه تلاش و تشریک مساعی همکاران و سرپرستان خوابگاه در حوزه دانشجویی موجب سامان بخشی به خوابگاه ها خواهد بود، افزود: تمامی ماهیت دانشگاه بر روی حوزه دانشجویی و آموزش است.

وی افزود: سرپرستان خوابگاه باید با انتقال به موقع مشکلات و کمبودها به مسئولین مربوطه و ارتباط تنگاتنگ با دانشگاه درجهت رفع این مهم ها گام بردارید.

همچنین به دلیل نوپا بودن دانشگاه، چشم ناظران ظریف بین و نکته سنج به دنبال ماست پس تمامی هم و غم ما، باید سامان بخشی منسجم و بی نقص در تمامی حوزه ها باشد.

 

ریاست دانشگاه اذعان داشت: در حوزه دانشجویی با راه اندازی و تقویت بخش مشاوره دانشگاه نیز توانسته ایم بر بسیاری از مسائل و مشکلاتی که قبلا برای دانشجویان از لحاظ روحی و عاطفی وجود داشته غلبه نماییم.

در ادامه مدیر دانشجویی ضمن تشکر از ریاست دانشگاه، از زحمات سرپرستان  تقدیر نمود و ابراز داشت در سال جدید خواهان نظم و انضباط کاری و همچنین احساس مسئولیت در قبال فرزندان مردم هستیم.

آقای قدرتی ضمن خیر مقدم به همه عزیزان، فعالیت همکاران خود در حوزه خوابگاهها و قسمت های دیگر را مثبت ارزیابی کرده و ضمن تقدیر از همکاران، سرپرستان خوابگاه ها را الگوی دانشجویان دانست و  افزود:برنامه ریزی برای اداره خوابگاهها باید به گونه ای باشد تا همچون گذشته بتوانیم فضایی توام با آرامش و امنیت خاطر هرچه بیشتر دانشجویان بوجود آوریم.

مدیر دانشجویی بیان داشت:اگر شما به روح و روان دانشجویان توجه نداشته باشید، وظیفه تان مختل شده است، ضمن اینکه سرپرست خوابگاه باید محرم اسرار و امین دانشجویان باشد.

ایشان ضمن تاکید بر حفظ آرامش در محیط خوابگاهها و اینکه وحدت رویه در بین سرپرستان مهم ترین اصل است بر قول همکاری بیشتر حوزه دانشجویی با سرپرستان خوابگاهها جهت حفظ شئونات و دیگر جوانب امنیتی خوابگاهها تاکید فرمود.

وی از راه اندازی و فعال نمودن محیط های فرهنگی و ورزشی در خوابگاهها خبر داد.

در پایان این جلسه سرپرستان خوابگاه نیز نظراتشان را در خصوص ارتباط بیشتر با همکاران و رفع تمامی مسائل موجود بیان نمودند.

   آدرس: کمربندی سبزوار، تقاطع جاده بردسکن، دانشگاه فناوری های نوین سبزوار -  کدپستی: 9615131113        تلفن :  44200750 - 051                          تمامی حقوق متعلق به دانشگاه فناوری های نوین سبزوار می باشد.